مزوتراپی

آنچه در مورد مزوتراپی باید بدانید ....!

 

 

مزوتراپی چیست؟

این روش تکنیکی برای درمان ریزش مو، رویش مجدد موهای از دست رفته است.انتخاب بهترین کلینیک و بهترین متخصص برای ترمیم مو ها و تقویت موها اولین قدم برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان است.

 

چه زمانی باید از ریزش موهایمان نگران شویم؟؟

باید بدانیم که روزانه بین 50 تا 100 تار مو ممکن است ریزش داشته باشد که این  مسعله امری طبیعیست. زمانی ریزش مو نگران کننده است که سرعت ریزش مو ها از سرعت رویش موهای جدید بیشتر باشد! بهترین زمان برای اقدام به مزوتراپی زمانیست که هنوز طاسی به صورت کامل ایجاد نشده باشد. در اغلب موارد ممکن است مشکل فرد طاسی نباشد بلکه فرد از کم پشتی یا ضعیف بودن موهای خود رنج میبرد! در این موارد نیز مزوتراپی روشی بسیااااااااار کار ساز است.

 

 

 

مزوتراپی چگونه انجام میشود ؟ بعد از انجام به چند روز استراحت نیاز است؟؟

این تکنیک با استفاده از سوزن ها بسیار نازک جهت تزریق به لایه میانی پوست ،و کاملا بصورت سرپایی انجام میگیرد. بعد از مزوتراپی احتیاج به استراحت در منزل نیست.!و شما بلافاصله و بدون محدودیت میتوانید فعالیت های روزمره خود را انجام دهید.

 

مزوتراپی در چند جلسه انجام میشود؟؟

شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب به چند جلسه درمان نیاز دارید.تعداد جلسات درمان بین3 تا 6 جلسه میباشد.جلسات اولیه هر 7 یا 10 روز یکبار انجام میشود.اگر نیاز به جلسات بیشتر بود هر 15 الی یک ماه یکبار تکرار میشود. اگر از این که به بهترین کلینیک ها و بهترین متخصص ها مراجعه کردید اطمینان دارید ،تصمیم در این باره را به پزشک متخصص خود بسپارید.

 

 

 

چگونه برای مزوتراپی آماده شویم ؟ (توصیه های لازم قبل انجام)


قبل از اینکه مزوتراپی توسط پزشک انجام شود شما می بایست تا یک هفته قبل ، از مصرف داروهایی نظیر آسپیرین و سایر داروهای ضد التهاب استروئیدی اجتناب کنید . این داروها ممکن است خطر ابتلا به خونریزی و کبودی در طول مزوتراپی را افزایش دهند.

 

 

عوارض جانبی  مزوتراپی چیست ؟


قطعا اگر برای درمان به یک کلینیک معتبر مراجعه کنید عوارض و خطر کمتری متوجه شما خواهد بود .از عوارض آن میتوان به قرمزی و تورم یا کبودی در محل تزریق اشاره کرد.که در مدت کوتاهی از بین میروند.